Ми надаємо підтримку в реалізації отриманих знань для наших студентів. Всі наші інструменти пройшли через практичне використання, і ми готові реалізувати отримані знання разом з вами.
Данна пропозиція підходить вам, якщо ви на етапі реалізації своїх цілей по відкриттю кав'ярні, і перебуваєте в пошуку команди, яка візьме на себе операційні завдання, і скоординує роботу. Ми готові пройти разом з вами всі етапи відкриття, при цьому уникнувши типових помилок, які можливі при реалізації проекту першої кав'ярні.
Відкриття кав'ярні

Консалтинг

Данна пропозиція підходить для управлінців і власників кав'ярень, які хотіли б масштабувати свій бізнес і зробити його прогнозованим, керованим, і при цьому мати інструменти делегування повноважень, чітку управлінську структуру, механізми навчання і контролю роботи в кав'ярнях.
Стандартизація кав'ярні
Якщо вас часто запитують про франшизу вашої кав'ярні, або ж ви хотіли б масштабувати компанію власними силами, тоді ця пропозиція для вас. Дана пропозиція містить в собі три напрямки: Аудит - Стандартизація - Інструменти для продажу Франшизи.
Упаковка Франшизи кав'ярні
Даний напрямок розроблена для власників кавового бізнесу та управлінців. Аудит вам необхідний, якщо ви в пошуках втрачених можливостей, але при цьому не здатні побачити те, що лежить на поверхні в силу обставин, що склалися:
Аудит кав'ярні
Тривалий час всередині процесу і складно поглянути на свій бізнес з боку

Складно давати оцінку своїй роботі та роботі колег

Виправдання команди на ваші коментарі

Підозра на хибність результатів. Немає доступу до об'єктивної інформації

Зник креатив, необхідне перезавантаження

Бракує досвіду управління кав'ярнею і навичок контролю
  Вам підійде дана пропозиція, якщо ви не готові витрачати багато часу на відпрацювання ідеальної технології напоїв, і хочете отримати готове рішення по меню з правильними калькуляційними і технологічними картами.
  Розробка меню та технологічних карт
  Вам підійде дана пропозиція, якщо ви не готові інвестувати в повний пакет підтримки у відкритті кав'ярні, але при цьому розумієте важливість технології бару, і правильно підібраного обладнання.
  Розробка технології бару, специфікації кавового обладнання в рамках бюджету
  Вам підійде дана пропозиція, якщо ви стоїте на шляху пошуку інвестора і вам необхідна допомога в складанні бізнес-плану, тоді ця пропозиція для вас. Ми допоможемо вам в прорахунку бізнес-моделі вашої кав'ярні, складемо бюджет, де врахуємо всі статті витрат, підберемо обладнання і постачальників в рамках бюджету спрогнозувавши окупність проекту.
  Розробка бізнес-плану відкриття кав'ярні